Biuro Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej

 

Prowadzimy bazy danych:

1. Bazę wolontariuszy przeszkolonych i gotowych do pracy

2. Bazę organizacji przygotowanych i chętnych do zaangażowania wolontariuszy

 

Pośredniczymy:

Z jednej strony zainteresowanego ochotnika będziemy kontaktować z najbardziej odpowiednią dla niego organizacją, w której może działać wolontarystycznie.
Z drugiej strony organizacje pozarządowe chcące zaangażować wolontariuszy zostaną skontaktowane z wolontariuszami znajdującymi się w bazie zgodnie z oczekiwaniami organizacji.

Pomagamy także osobom indywidualnym potrzebującym wsparcia wolontariuszy.

 

Chcesz poinformować o swojej akcji? Napisz do nas!

Przyjmujemy od organizacji i innych placówek ogłoszenia: inicjatyw, kampanii, na temat wszystkich akcji wraz z informacją o naborze wolontariuszy.

My roześlemy te informacje do wolontariuszy i pozostałych organizacji z naszej bazy oraz zamieścimy skrót na profilu Facebook http://www.facebook.com/pages/Centrum-Wolontariatu-w-Bielsku-Bia%C5%82ej/135642396460786

 

Jak zostać wolontariuszem:

1. Napisz do nas Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłoś się za pośrednictwem GG. Pomożemy Ci znaleźć organizację, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

2. Przyjdź do nas osobiście, razem znajdziemy organizację najlepszą właśnie dla Ciebie! Wypełnisz u nas ankietę, porozmawiamy i skontaktujemy Cię z wybranymi placówkami.

Jak znaleźć wolontariusza:


1. Wypełnisz ankietę określającą preferencje co do pożądanego wolontariusza. My roześlemy informacje do wolontariuszy z naszej bazy, znajdziemy ochotnika najlepszego właśnie dla Twojej organizacji.

2. Jeśli jesteś osobą potrzebującą pomocy wolontariusza, skontaktuj się z nami!

 

Wybierz wolontariat od dziś! Zapraszamy!

 

 

„Wolontariat – razem można więcej!”

rmw maly

Reklama
Reklama

Gadu-Gadu Kontakt

Numer: 24597216
Wolontariat