Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

 

Agnieszka Maj - koordynator projektu „Mój wybór - WOLONTARIAT!”, specjalista ds. promocji, rekrutacji, współpracy z osobami 50+, trener. W organizacjach pozarządowych pracuje od 2002 roku zarówno jako wolontariusz jak i pracownik merytoryczny. Asystentka koordynatora, animator społeczności lokalnej w strukturach Inkubatora przy BSA Teatr Grodzki . Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania społecznik.

Nic tak nie doskonali charakteru człowieka jak wychodzenie naprzeciw innym. Mocno w to wierzę.

 

Monika Pendolska - Koordynator Centrum Wolontariatu przy BSA Teatr Grodzki, Ekspert ds. wolontariatu i kontaktu z  organizacjami pozarządowymi, trener. Członek Stowarzyszenia Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach. Magister politologii o specjalności polityka społeczna na Uniwersytecie Śląskim (praca mgr „Wolontariat w województwie śląskim…”). Absolwentka Śląskiej Szkoły Trenerów NGO 2008.

Jak sama twierdzi: wolontariat  i organizacje pozarządowe nie są mi obce.  Więcej, są mi bardzo dobrze znane i bliskie. Swoje doświadczenia zdobywałam najpierw jako wolontariuszka a następnie jako pracownik w stowarzyszeniu. Wierzę w ideę wolontariatu i potencjału w nim tkwiącego.

 

Katarzyna Szymik -Specjalista ds. rozwoju organizacji, asystent koordynatora projektu „Paszport do edukacji” oraz pracownik

administracyjno – rozliczeniowy projektów unijnych. Z organizacjami pozarządowymi związana już 6 lat, zaczynała jako stażysta w je dne j z żywieckich fundacji. Uwielbia swoją pracę, lubi poznawać ludzi i pomagać innym. Zobaczycie ją już wkrótce, gdyż zapuka do Waszych drzwi by poznać bliżej organizację w której działacie.

 

 

 

 

„Wolontariat – razem można więcej!”

rmw maly

Reklama
Reklama

Gadu-Gadu Kontakt

Numer: 24597216
Wolontariat