Szukamy wolontariuszy

Fundacja Dzieciom SAWANTI poszukuje wolontariuszy do pomocy w organizacji Dnia Dziecka

 

Jeżeli idea bezinteresownej pracy na rzecz dzieci jest Tobie bliska oraz zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego w organizacji dobroczynnej, zapraszamy do współpracy.

Możesz zaangażować się razem z nami i przyczynić się do polepszenia życia niepełnosprawnych dzieci. Jeżeli posiadasz w sobie cechy dzielenia się własnym czasem i masz głowę pełną pomysłów, nie zwlekaj, Zostań naszym wolontariuszem!

Potrzebujemy wolontariuszy do pomocy w zabawach z dziećmi, na akcje charytatywne typu koncerty, pikniki itp.

Kiedy?

1 czerwiec . godz. 10.00 - 16.00

Gdzie?

Szczyrk

Zgłoszenia:

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, referencje – jeżeli posiada, zaświadczenie lekarskie zgodnie z art. 98 ust.3. (na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) Mile widziane zaświadczenie o niekaralności. Wolontariusze podpisują z Fundacją Dzieciom SAWANTI porozumienie o współpracy, w którym określa się m.in. czas trwania współpracy, rodzaj pracy świadczonej na rzecz konkretnego programu  lub projektu, a także minimalną ilość czasu, jaką wolontariusz  zobowiązuje się poświęcać na współpracę.