• Szkoła Akcji Wolontariatu

    Zapisz się już dziś!

PDF
Ruszyła rekrutacja do II edycji Szkoły Akcji Wolontariatu!

post

Od 13 marca możesz zapisać się do II edycji Szkoły Akcji Wolontariatu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia ale uwaga ilość miejsc jest ograniczona.

Co będziemy robić?

  • realizować wolontariat na rzecz środowiska lokalnego,
  • włączymy w tę działalność wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii i wolontariuszy z regionu Bielska-Białej i okolic,
  • zorganizujemy szkolenia z zakresu m.in. wolontariatu, doskonalenia umiejętności interpersonalnych, organizacji akcji, pracy z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi, warsztaty integracyjne, wizyty studyjne i liczne akcje wolontarystyczne,
  • zorganizujemy Galę Wolontariatu z okazji Światowego Dnia Wolontariusza,
  • zapewniamy ciekawe zajęcia w świetnej atmosferze, nagrody, studencki indeks i certyfikat ukończenia.

Zacznij działać i już dziś zostań aktywnym obywatelem, odpowiedzialnym, świadomym, angażującym się dla dobra społeczności lokalnej w której żyjesz. Przyłącz się i zostań uczestnikiem naszego projektu "Wolontariat - razem można więcej!". 
Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 13-25 lat z Bielska-Białej, powiatu bielskiego, pszczyńskiego, żywieckiego i cieszyńskiego.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie >>

Formularz zgłoszeniowy >>

Harmonogram działań >>

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć osobiście do Teatru Grodzkiego, ul. Sempołowskiej 13, Bielsko-Biała, pokój 128.

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego, będziemy Was zapraszać na krótkie, indywidualne rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się końcem kwietnia .

Więcej informacji pod numerem telefonu 693 887 115.

Projekt realizowany jest przez Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne "Teatr Grodzki", Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Bielsku-Białej oraz Organizację Barnaheill - Save the Children z Islandii. 

Projekt jest współfinansowany z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji