• Szkoła Akcji Wolontariatu

  Zapisz się już dziś!

 • Biuro pośrednictwa wolontariatu

  Pomagamy wolontariuszom znaleźć odpowiedni wolontariat oraz organizacjom - znaleźć wolontariuszy

 • Szkolenia

  Organizujemy szkolenia dla wolontariuszy oraz koordynatorów wolontariatu

 • Prezentacje w szkołach

  Prowadzimy prezentacje o wolontariacie dla uczniów

 • Zostań wolontariuszem/ką!

  Przyjdź do nas i dowiedz się, jak zacząć

 • Wolontariat seniorów

  Emerytura? Czas na wolontariat!

Szukamy wolontariuszy

Twórz kulturę naprawdę! "BajuBajki – czyli głośne czytanie dzieciom"

Wolontariuszu!

Interesujesz się kulturą? Chcesz być w centrum wydarzeń? Chcesz poznać jak funkcjonuje nasza Fundacja Kultury „Kalejdoskop"?
Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak tworzymy kulturę „od kuchni”! Szukamy osób zaangażowanych, potrafiących i lubiących pracować zespołowo, odpowiedzialnych i aktywnych. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą pomóc przy projektach kulturalnych realizowanych przez Kalejdoskop.

CO?

Najbliższym projektem, przy którym potrzebujemy wsparcia, jest cykliczna akcja "BajuBajki – czyli głośne czytanie dzieciom", podczas której czytamy książki oraz za pomocą gier i zabaw staramy się rozwijać wyobraźnię dziecka.

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osoby otwartej, ciepłej, zaangażowanej, z dobrą dykcją, a co najważniejsze - lubiącej dzieci, która zajmie się przygotowaniem i poprowadzeniem tych zajęć.
KIEDY?

BajuBajki odbywają się co dwa tygodnie w sobotę o 12:30 w Klubokawiarni Aquarium (www.facebook.pl/klubokawiarnia.aquarium).
KORZYŚCI DLA WOLONTARIUSZA

Ze swojej strony oferujemy pomoc w przygotowaniu scenariusza zajęć, dzielenie się naszymi doświadczeniami, zapoznanie z różnorodnymi metodami pracy z dziećmi, a także zaświadczenie o odbyciu wolontariatu i 50% zniżkę na kawę i herbatę w Aquarium

GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ?

Chętne osoby prosimy o kontakt i wysłanie kilku słów na swój temat: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZAPRASZAMY:)

 

„Wolontariat – razem można więcej!”

rmw maly

Reklama
Reklama

Gadu-Gadu Kontakt

Numer: 24597216
Wolontariat